Карєра В Hr: Гайд Для Початківців

Оптимізувати використання пошти раджу через мітки — це окремі папки в самому Gmail. Наприклад, якщо ми не встигаємо відповісти на всі листи протягом дня, то можемо зробити це пізніше. А щоб не забути — листа позначаємо відповідною міткою.

Новачки в рекрутингу часто починають кар’єру з цієї позиції. І знову-таки, вплив на назву позиції має структура організації. Ми створюємо highload продукт, за яким ховаються амбітні технологічні челенджі, безперервні інновації та неочевидні ходи. Наш фреймворк роботи — тестувати нові гіпотези, пушити свої ідеї та використовувати останній стек технологій.

Наймання

Наприклад, зворотній зв’язок щодо доцільності тих чи інших бенефітів допоможе C&B визначити їх оптимальний перелік. Розуміючи інтереси команди можна краще підібрати тематику для корпоративу чи вечірки. HR також відповідальний за підтримку та транслювання цінностей та корпоративної культури компанії, формалізація яких відбувається силами PR.

хто такий hr people partner

Свого часу вона утворилася всередині HR-департаменту і виділилася в окрему підкоманду, сфокусувавшись на безпосередній роботі зі співробітниками. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Ми сміливо руйнуємо стереотипи, прямуючи до безпрецедентного успіху в галузі, яка постійно змінюється. Ми зосереджені на розробці та впровадженні передових технологічних платформ і платіжних рішень, сприяючи розширенню та сталому зростанню активів. Ми вчасно відкрили операційний центр і набрали штат, хоча місто було маленьким, і залишалися сумніви, що знайдеться потрібна кількість вільних фахівців.

Від Рекрутера → До Hrbp

Позиція, яка передбачає тісний контакт із відділом бухгалтерії та юриспруденції. Співробітник відповідає за документальне супроводження руху персоналу в компанії. Це коло відображає основні етапи, які проходить співробітник у компанії, – залучення, рекрутинг, адаптація, розвиток, утримання, звільнення. На кожному з цих етапів співробітник зустрічається з HR-ом. Роль HR та функції, які він виконує, відрізняються в залежності від структури, глобальності та розміру компанії. А стартуючи з роллю HRBP у новій компанії, треба з нуля завойовувати довіру.

Ще позавчора їх називали «кадровиками», потім «ейчарами», а зараз є HR-менеджер, HR generalist, People Partner, Business Partner, HR Director і ще добрий десяток спеціалізацій. Але це поєднання було б неможливим, якби у мене в команді не було людини, яка виконувала всю операційну роботу. Це дозволило мені сфокусуватися на впровадженні змін, взаємодії з бізнесом та автоматизації. Коли я йшов, команда виросла до 110 працівників, а плинність кадрів знизилася. Показник лояльності персоналу eNPS (чистий індекс підтримки працівників) на момент мого приходу був 35, а коли я йшов — піднявся до 70. І це на тлі того, що компанія переживала зміни, які зазвичай сприймаються негативно.

Hr-менеджер, People Partner

Якщо в команді відбувається нестандартна або конфліктна ситуація, то ми беремо участь у розв’язанні такого питання. Наприклад, проводимо індивідуальні зустрічі (one-on-one) з кожним співробітником і керівником, знаходимо причину конфлікту і допомагаємо його вирішити. Розвиток HR-індустрії відбувається настільки стрімко, що й самі фахівці з персоналу часом не встигають стежити за змінами.

Payroll – відповідають за нарахування заробітних плат, формування бюджету заробітних плат. Learning & Development сфокусований саме на навчанні. Тобто займається складанням навчальних програм, плануванням методичних матеріалів, проведенням тренінгів. Перш ніж виокремлювати ролі HR, пропоную звернути увагу на життєвий цикл співробітника.

  • Для рекрутера, наприклад, це може відображатися в складності вакансій, які він закриває.
  • Іноді ми працюємо на одній позиції багато років поспіль і, як може здатись на перший погляд, не розвиваємось.
  • З цим інструментом HR-спеціаліст може відстежувати статуси завдань та бути залученим в контекст, де це необхідно.
  • Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей.
  • Моєю метою було допомогти їй вирости без втрати ефективності та шкоди для культури.
  • HR організовує та контролює своєчасність проведення процесу оцінювання персоналу (review).

Саме тому вони дбають про те, щоб ефективно налаштувати воронку кандидата та швидко привести його до оффера. Завдання HR в різних типах компаній відрізняються. Наприклад, не в IT HR може працювати тільки над найманням та оформленням працівників.

Вміє впроваджувати зміни та знає інструменти, які допомагають досягати цілей. Виторг, рентабельність, повернення інвестицій, EBITDA (доподатковий прибуток), вміє обґрунтовувати ними HR-ініціативи. HRBP не вибудовує HR-функцію people partner — він більшою мірою пов’язує ейчар-команду з бізнес-цілями компанії. Оскільки робота HRD тісно пов’язана з операційною діяльністю компанії, не є рідкими переходи HRD на позицію COO (Chief Operating Officer).

Найчастіше позицію ресерчера можна зустріти в IT-компаніях. Це пов’язано з тим, що розробники за замовчуванням не шукають роботу. Сорсер може знайти фахівця на Linkedin, https://wizardsdev.com/ перейти в Github, а згодом витягнути його контакти з соціальних мереж. Після цього він буде «продавати» вакансію кандидату та запрошувати його на співбесіду.

хто такий hr people partner

Хоча HRBP-а іноді називають «локальним HR-директором», ця позиція не передбачає наявність підлеглих і розташована за межами HR команди. HR часто працює в парі з бухгалтером/фінансистом, і розуміє, яка сезонність у бізнесу, коли дохід більше, а коли менше. Це дозволяє формувати плани за виплатами бонусів і підвищенню зарплат відповідно фінансовому стану компанії. Для співробітників важливо ввести прозорі правила переглядів і підвищень. У них повинна бути можливість запросить позаплановий перегляд зарплати або бонусу, якщо в них змінюються обов’язки або зростає рівень експертності.

Коли я прийшов в освітній маркетплейс Preply, там було 50 осіб. Компанія вже розуміла, що для реалізації бізнес-цілей потрібно подвоїтися. Моєю метою було допомогти їй вирости без втрати ефективності та шкоди для культури.

Важливо брати він відповідальність в умовах невизначеності і доводити остаточно розпочате, переконуючи інших «продавати» ідею. Одне з головних завдань HR бізнес-партнера — зробити так, аби бізнес йому довіряв та відчував підтримку. HR рівня Senior здатний виявляти недоліки у HR-процесах на рівні компанії, розробляти та впроваджувати оптимізаційні заходи, будувати процеси з «0». А ще багатозадачність… Ситуація, коли виявляється, що треба зробити все з переліку вище «на вчора» — далеко не виняток. Не кожному рекрутеру потрібно стати керівником, і навпаки, не кожному потрібно вміти закривати вакансії топ-рівня. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.

На цих позиціях ви зможете класно пропрацювати базові інструменти й запровадити в життя шаблони та HR-метрики. Для Laba Катерина розповідає, чи завжди шлях від виконавчої до управлінської ролі в HR такий звивистий, та пояснює, чому стати класним HR бізнес-партнером за один день неможливо. Іноді співробітнику важко зізнатися своєму керівникові, що йому не подобаються його завдання, що він не бачить перспектив або давно не отримував фідбек. People Partner важливо побудувати довірчі відносини як зі співробітником, так і з його керівником, щоб була можливість прийти з проблемою, а піти з рішенням. Виходить, що HR — це набагато більше, ніж організація корпоративів та «а давайте щось покращимо».

хто такий hr people partner

Ми заклали туди Information Security тренінги, політики компанії та іншу корисну інформацію для новачків. Платформа дає змогу відстежити, коли тренінг пройдений, також з її допомогою працівник може отримати консультацію HR-спеціаліста на будь-якому етапі адаптації. Наприкінці HR може створити в системі опитувальник, щоб перевірити, як людина сприйняла інформацію. Можна припустити, що шлях співробітника в компанії починається з найму, але спочатку будується HR-бренд. Вам потрібно якось привернути людей у команду і, бажано, щоби це були «ваші» люди. Для цього формується місія компанії, її цілі та цінності.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top